"Nie, nie zażywam narkotyków, zażywam książki"
Ingeborg Bachmann

niedziela, 8 stycznia 2012

Jutro premiera:)

O ile odejście jakieś ważnej persony nie pokrzyżuje znów planów, tak jak zdarzyło się to już dwukrotnie jutro w poniedziałkowym Teatrze tv będziemy mieli zaszczyt obcowania z premierowym spektaklem "Księżyc i magnolie" w reżyserii Macieja Wojtyszki:)
Miejmy tylko nadzieje, że nikt do tego czasu nie umrze. Wystarczy już Hanuszkiewicz i Havel. Tym razem nic nie może przeszkodzić w emisji spektaklu...bo trafi mnie szlag!:)


Jogi babu!

9 komentarzy:

 1. To aż 2 razy była ta premiera odwoływana? Ciarki chodza po plecachPPPP

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie dzięki za info..zawsze przegapie teatr telewizji a tak za nim tęsknie! obejrze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja planowałem na jutrzejszy wieczór wizytę w siłowni. Ale w takim wypadku, moje plany mogą ulec radykalnej zmianie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. IZA-
  Tak dwa razy. Pierwszy raz sztuka w reżyserii Hanuszkiewicza wygryzła Wojtyszkę, a drugi raz Havel się wtrynił:) Ja rozumiem dlaczego tak się stało co nie zmienia faktu, że jasna cholera mnie już dwa razy brała i jestem pewna obaw, że coś się wydarzy po raz trzeci:))) Nie, nie, nie!

  MONIKA-
  Ja nikomu nie dam zapomnieć o Teatrzyku Tv zwłaszcza jeśli jest to premiera w dodatku premiera z Dorocińskim i z odkrytym zupełnie nie dawno przeze mnie Simlatem:)

  PISANYINACZEJ-
  Piotrze w poniedziałkowy wieczór siłownia? A fe!:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że mi przypomniałaś, czekałam wtedy i bardzo mi mina zrzedła, kiedy odwołali. Oglądam oczywiście!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za przypomnienie! Będzie tam grał Dorociński! - Uwielbiam!!! :)))))

  Miłego poniedziałku życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze, że zajrzałam tu teraz, bo bym zapomniała na amen. W ramach dorobienia mogłabyś rozważyć wprowadzenie płatnej usługi zawiadomień smsowych ;) dla nieszczęśników, którzy zazwyczaj sobie przypominają w czasie napisów końcowych (czyli mnie - ale nie dziś, ha!)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mąż nastawił "Obcego kontra coś tam", patrzę do programu i - aaaaa!
  Na szczęście Adam już "raz to oglądał". No.
  A ubawiłam się setnie - i obsada, i dialogi, i scenografia. Teatr dopracowany w każdym detalu.
  Bardzo się cieszę, że to obejrzałam.
  Niedawno oglądałam Boską! na you tubie (bo przegapiłam w tv) - tak świetnego teatru dawno nie widziałam. Telewizja Polska wzięła się za siebie?

  OdpowiedzUsuń
 9. KASIA.EIRE-
  Ja też czekałam jak dziecko na lizaka w 81 roku. Ależ ja byłam wtedy zła. Z całym szacunkiem dla Hanuszkiewicza i Havla się wkurzyłam!!

  KAROLKA-
  Też uwielbiam Dorocińskiego. Zaskarbił moje serducho w Pitbullu. Jeśli nie wiedziałaś polecam. Jest film i serial. Filmu nie widziałam, serial jest genialny:)

  OMNIPOTENCJA-
  To dobry pomysł, zwłaszcza, że dorobienie by mi się przydało:) Rozważę taką opcję:))

  AGATA ADELAJDA-
  Mój mąż załapał się tylko na końcówkę. Na szczęście już wie, że w poniedziałki nie ma mowy, nie przeszkadza mu to co tydzień próbować:))
  Teatrzyk cudowny:)
  Jeśli się spojrzy na tv pod kątem premier teatrzyków to jest nadal słabo. Ehh gdzie te czasy kiedy premiera była właściwie raz na tydzień.

  OdpowiedzUsuń